Čas na serveru 16:16:40

Alois Kirnig
Vltava u Zbraslavi

Id: 314503

Vltava u Zbraslavi

  •  / Vltava u Zbraslavi / Alois Kirnig

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 35,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1900, zrestaurovaný rám, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 8646x

Vyvolávací cena:

25 000