Čas na serveru 08:43:49

Alois Kohout
Dívky u moře

Id: 281402

Dívky u moře

  •  / Dívky u moře / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1408x

Vyvolávací cena:
4 800

24 000