Čas na serveru 08:02:37

Alois Kohout
Italské městečko

Id: 2312

Italské městečko

  •  / Italské městečko / Alois Kohout

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 42 cm, signováno vlevo dole, lehce zvlněné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3646x

Vyvolávací cena:
6 000

7 500