Čas na serveru 08:38:19

Alois Kohout
Krajina

Id: 47425

Krajina

  •  / Krajina / Alois Kohout
  •  / Krajina / Alois Kohout
  •  / Krajina / Alois Kohout
  •  / Krajina / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2921x

Vyvolávací cena:

13 500