Čas na serveru 12:56:17

Alois Kohout
Květiny na modrém pozadí

Id: 245602

Květiny na modrém pozadí

  •  / Květiny na modrém pozadí / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 68 x 51 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 2095x

Vyvolávací cena:

21 000