Čas na serveru 05:06:21

Alois Kohout
Moře

Id: 371201

Moře

  •  / Moře / Alois Kohout
  •  / Moře / Alois Kohout
  •  / Moře / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, neznačeno, dedikace na zadní straně viz foto, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1206x

Vyvolávací cena:

11 500