Čas na serveru 10:13:50

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 194709

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Alois Kohout
  •  / Na pobřeží / Alois Kohout
  •  / Na pobřeží / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2966x

Vyvolávací cena:
6 000

15 500