Čas na serveru 08:31:47

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 242708

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Alois Kohout
  •  / Na pobřeží / Alois Kohout
  •  / Na pobřeží / Alois Kohout
  •  / Na pobřeží / Alois Kohout

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 2476x

Vyvolávací cena:

9 900