Čas na serveru 05:30:18

Alois Kohout (Lecoque)
Neapol

Id: 295701

Neapol

  •  / Neapol / Alois Kohout (Lecoque)

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu,po

zobrazeno: 4117x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 63