Čas na serveru 08:14:50

Alois Kohout
Rybářská loď

Id: 242709

Rybářská loď

  •  / Rybářská loď / Alois Kohout

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 58,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:

4 300