Čas na serveru 23:26:59

Alois Kohout
Rybářské bárky v přístavu

Id: 308810

Rybářské bárky v přístavu

  •  / Rybářské bárky v přístavu / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5851x

Vyvolávací cena:
4 800

28 000