Čas na serveru 04:10:20

Alois Kohout
Rybářský kutr sv. Jura

Id: 270801

Rybářský kutr sv. Jura

  •  / Rybářský kutr sv. Jura / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně poškozena viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 5808x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 77