Čas na serveru 04:45:48

Alois Kohout
Z Benátek

Id: 197701

Z Benátek

  •  / Z Benátek / Alois Kohout
  •  / Z Benátek / Alois Kohout
  •  / Z Benátek / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1036x

Vyvolávací cena:
6 000

43 000

Příhozy: 52