Čas na serveru 06:38:32

Alois Kohout
Z Francie

Id: 221301

Z Francie

  •  / Z Francie / Alois Kohout
  •  / Z Francie / Alois Kohout

olej/lepenka, rozměr 24 x 33 cm, neznačeno, autorův štítek na zadní straně,poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000