Čas na serveru 10:06:33

Alois Kohout
Z Provence

Id: 299803

Z Provence

  •  / Z Provence / Alois Kohout
  •  / Z Provence / Alois Kohout
  •  / Z Provence / Alois Kohout
  •  / Z Provence / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 37 x 43 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3518x

Vyvolávací cena:
4 800

10 500