Čas na serveru 08:10:50

Alois Kohout
Zátiší s květinami

Id: 155902

Zátiší s květinami

  •  / Zátiší s květinami / Alois Kohout

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno,

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

14 000