Čas na serveru 21:09:20

Alois Moravec
Bárka s Vesuvem

Id: 2405

Bárka s Vesuvem

  •  / Bárka s Vesuvem / Alois Moravec

olej/sololit, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, značné otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2366x

Vyvolávací cena:
800