Čas na serveru 13:36:43

Alois Moravec
Březnice

Id: 69625

Březnice

  •  / Březnice / Alois Moravec
  •  / Březnice / Alois Moravec
  •  / Březnice / Alois Moravec

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2125x

Vyvolávací cena:

3 100