Čas na serveru 14:52:37

Alois Moravec
Březnice

Id: 69625

Březnice

  •  / Březnice / Alois Moravec
  •  / Březnice / Alois Moravec
  •  / Březnice / Alois Moravec

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena:

3 100