Čas na serveru 18:17:35

Alois Moravec
Konvolut tří kusů

Id: 10901

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Alois Moravec

1) U Kdyně, olej/karton, rozměr 31 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, nerámováno volně loženo, mírně poškozeno v rozích; 2) Anemonky, olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, nerámováno, volně loženo; 3) Neděle, olej/překližka, rozměr 30 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, rámováno, zničený rám

zobrazeno: 2454x

Vyvolávací cena:

3 700