Čas na serveru 13:57:16

Alois Moravec
Marnotratný syn

Id: 35008

Marnotratný syn

  •  / Marnotratný syn / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 62 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, oděrky na malbě, novodobě rámováno, obraz je uveden v Tomanově slovníku čs. výtvarných umělců

zobrazeno: 3621x

Vyvolávací cena:

3 201