Čas na serveru 15:11:03

Alois Moravec
Mezi poli

Id: 69627

Mezi poli

  •  / Mezi poli / Alois Moravec
  •  / Mezi poli / Alois Moravec
  •  / Mezi poli / Alois Moravec

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu

zobrazeno: 2129x

Vyvolávací cena:

3 800