Čas na serveru 14:15:30

Alois Moravec
Na řece

Id: 2067

Na řece

  •  / Na řece / Alois Moravec
  •  / Na řece / Alois Moravec
  •  / Na řece / Alois Moravec

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1622x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

15.4.2015, 21:48:00

25.3.2015 9:52 1 200 Kč