Čas na serveru 16:27:53

Alois Moravec
Odjezd z manévrů 1910

Id: 1712

Odjezd z manévrů 1910

  •  / Odjezd z manévrů 1910 / Alois Moravec

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, značně poškozený vysušený rám, původní stav

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena: