Čas na serveru 06:37:46

Alois Moravec
Pivoňky

Id: 1202

Pivoňky

  •  / Pivoňky / Alois Moravec
  •  / Pivoňky / Alois Moravec
  •  / Pivoňky / Alois Moravec
  •  / Pivoňky / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 3103x

Vyvolávací cena:
900