Čas na serveru 21:05:15

Alois Moravec
Práce na poli

Id: 208713

Práce na poli

  •  / Práce na poli / Alois Moravec

akvarel/papír, rozměr viditelný 43 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:
300

3 100