Čas na serveru 15:41:36

Alois Moravec
Procesí

Id: 112113

Procesí

  •  / Procesí / Alois Moravec
  •  / Procesí / Alois Moravec
  •  / Procesí / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000