Čas na serveru 02:36:41

Alois Moravec
Procesí

Id: 112113

Procesí

  •  / Procesí / Alois Moravec
  •  / Procesí / Alois Moravec
  •  / Procesí / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2058x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000