Čas na serveru 14:41:32

Alois Moravec
Průhled alejí

Id: 190407

Průhled alejí

  •  / Průhled alejí / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 870x

Vyvolávací cena: