Čas na serveru 15:35:00

Alois Moravec
Švanda Dudák na šibenici

Id: 213406

Švanda Dudák na šibenici

  •  / Švanda Dudák na šibenici / Alois Moravec

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 1231x

Vyvolávací cena:

1 600