Čas na serveru 09:36:20

Alois Moravec
Z okolí Březnice

Id: 69601

Z okolí Březnice

  •  / Z okolí Březnice / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 68 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 946x

Vyvolávací cena:

6 000