Čas na serveru 23:40:38

Alois Pitrmann
Kytice

Id: 96003

Kytice

  •  / Kytice / Alois Pitrmann
  •  / Kytice / Alois Pitrmann
  •  / Kytice / Alois Pitrmann

olej/dřevo, rozměr 60 x 49,5 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu, malba poškozená

zobrazeno: 1879x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400