Čas na serveru 23:43:24

Alois Pitrmann
Loučení

Id: 145424

Loučení

  •  / Loučení / Alois Pitrmann
  •  / Loučení / Alois Pitrmann
  •  / Loučení / Alois Pitrmann
  •  / Loučení / Alois Pitrmann

olej/sololit, rozměr 83 x 63 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1417x

Vyvolávací cena:

2 600