Čas na serveru 18:09:43

Alois Schneiderka
Bedla stepilá

Id: 71702

Bedla stepilá

  •  / Bedla stepilá / Alois Schneiderka

olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1922x

Vyvolávací cena:

11 100