Čas na serveru 00:28:52

Alois Schneiderka
Daleký pohled

Id: 113002

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Alois Schneiderka

pastel/papír, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:

19 100