Čas na serveru 08:44:10

Alois Schneiderka
Májové oslavy

Id: 327107

Májové oslavy

  •  / Májové oslavy / Alois Schneiderka

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 104 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2963x

Vyvolávací cena:
7 000

42 000

Příhozy: 50