Čas na serveru 10:36:35

Alois Schneiderka
Podzim

Id: 113003

Podzim

  •  / Podzim / Alois Schneiderka

pastel/papír, rozměr 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena:

15 000