Čas na serveru 04:32:37

Alois Schneiderka
Rožnov z Černé hory

Id: 212901

Rožnov z Černé hory

  •  / Rožnov z Černé hory / Alois Schneiderka

pastel/lepenka, rozměr viditelný 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3645x

Vyvolávací cena:
2 200

10 500