Čas na serveru 19:07:05

Alois Schneiderka
Setkání u starého stromu

Id: 267711

Setkání u starého stromu

  •  / Setkání u starého stromu / Alois Schneiderka

olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 702x

Vyvolávací cena:
3 200

7 500