Čas na serveru 01:42:37

Alois Schneiderka
Uherské Hradiště

Id: 41701

Uherské Hradiště

  •  / Uherské Hradiště / Alois Schneiderka

pastel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2338x

Vyvolávací cena: