Čas na serveru 19:06:04

Alois Schneiderka
V krčmě

Id: 1238

V krčmě

  •  / V krčmě / Alois Schneiderka

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5341x

Vyvolávací cena:

42 000