Čas na serveru 17:47:04

Alois Tužinský (Tužina)
Norský fjord

Id: 83801

Norský fjord

  •  / Norský fjord / Alois Tužinský (Tužina)

olej/plátno, rozměr 84 x 109,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce zašpiněný obraz, volné v rámu, poškozený rám

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:

14 500