Čas na serveru 18:34:53

Alois Tužinský (Tužina)
Po sklizni

Id: 214601

Po sklizni

  •  / Po sklizni / Alois Tužinský (Tužina)

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena:
1 200