Čas na serveru 01:54:48

Alois Tužinský (Tužina)
Při odlivu

Id: 2315

Při odlivu

  •  / Při odlivu / Alois Tužinský (Tužina)

olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zašpiněna malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1976x

Vyvolávací cena:

2 600