Čas na serveru 02:11:04

Alois Tužinský (Tužina)
Rybáři v Norsku

Id: 69423

Rybáři v Norsku

  •  / Rybáři v Norsku / Alois Tužinský (Tužina)

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, mírně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1543x

Vyvolávací cena:

8 000