Čas na serveru 15:27:08

Alois Tužinský (Tužina)
Sliač

Id: 224301

Sliač

  •  / Sliač / Alois Tužinský (Tužina)

olej/lepenka, rozměr 35 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1486x

Vyvolávací cena:
1 200

2 303