Čas na serveru 21:34:00

Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad

Id: 14303

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Alois Vladislav Vraný

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1953x

Vyvolávací cena:

2 200