Čas na serveru 20:39:47

Alois Vladislav Vraný
Pohled na Pražský hrad

Id: 79201

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Alois Vladislav Vraný

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozená malba i rám

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

15.5.2017, 19:45:00

15.5.2017 19:36 1 200 Kč