Čas na serveru 19:37:29

Alois Vladislav Vraný
Pražský hrad

Id: 85

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Alois Vladislav Vraný

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 35 x 38 cm, signováno PD, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 2695x

Vyvolávací cena:

27.11.2012, 20:30:00

27.11.2012 19:38 3 000 Kč