Čas na serveru 11:04:05

Alois Wachsman
Figury

Id: 203806

Figury

  •  / Figury / Alois Wachsman
  •  / Figury / Alois Wachsman
  •  / Figury / Alois Wachsman

kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, značeno včetně pozůstalostního razítka autora vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:

4 200