Čas na serveru 16:59:07

Alois Wachsman
Shledání

Id: 210203

Shledání

  •  / Shledání / Alois Wachsman
  •  / Shledání / Alois Wachsman
  •  / Shledání / Alois Wachsman
  •  / Shledání / Alois Wachsman

kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 38,5 cm, značeno a datováno v tisku, pozůstalostní razítko vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena: