Čas na serveru 13:01:52

Alois Wierer
Čarodějnice

Id: 722

Čarodějnice

  •  / Čarodějnice / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr plátna 92 x 145 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně obrazu studie, původní stav

zobrazeno: 4943x

Vyvolávací cena:
26 000

80 000

Příhozy: 55